Producent maszyn stolarskich
W. Holztechnik - Niemcy

Tel.: +48 662 726 310 / [email protected]

01 -

Poznaj firmę

Producent Maszyn
Stolarskich Winter Holztechnik

Niemiecka marka sukcesywnie stawiająca na rozwój technologiczny oferowanych produktów. Maszyny stolarskie Winter projektowanie są tak, aby oferować najnowocześniejsze rozwiązania w obszarze automatyzacji i cyfryzacji dostępne aktualnie na rynku.

Winter to synonim niemieckiej jakości, precyzji i solidności. Za dziesiątkami autorskich rozwiązań oraz udogodnień stosowanych w maszynach Winter, odpowiada zespół inżynierów mechaniki, robotyki, programistów i stolarzy – prawdziwych praktyków swojego zawodu. Celem zespołu jest odpowiadać za zapotrzebowania rynku i rosnące oczekiwania klientów.

Winter Holztechnik wielokrotnie wyprzedza i kreuje branżowe trendy w obszarze rozwiązań bezpieczeństwa, wydajności oraz wielofunkcyjności pracy maszyn stolarskich.

W ofercie marki znajduje się ponad 500 modeli maszyn stolarskich. Taka złożoność pozwala doskonale dopasować model urządzenia do specyfiki oraz natężenia pracy każdej firmy stolarskiej. Producent dba o jakość doradztwa oraz poziom wiedzy i wyszkolenia swoich pracowników, świadczących wsparcie w zakresie doboru i personalizacji zakupu nowej maszyny.

Maszyny stolarskie Winter znajdziemy w małych i średnich zakładach stolarskich, ale i zaawansowanych liniach produkcyjnych, parkach maszynowych czy tartakach. Choć każda inna, mają wiele cech wspólnych - wielozadaniowość, bezawaryjność i nacisk na najwyższe standardy bezpieczeństwa pracownika.

Maszyny stolarskie Winter Holztechnik spełniają najwyższe polskie i europejskie normy bezpieczeństwo oraz jakości potwierdzone certyfikatami CE i TÜV Rheinland. Przed opuszczeniem fabryki są poddawane wyśrubowanym testom obciążeniowym. Każdy nabywca nowej maszyny Winter ma pewność co bezpiecznej inwestycji swojego kapitału.

Producent Winter w ramach zakupu nowej maszyny oferuje dodatkowe usługi oraz szereg korzyści swoim klientom. Profesjonalne doradztwo w zakresie doboru urządzenia oraz jego personalizacji. Realizacja zamówień nawet w 48 godzin.

Bezpłatny transport maszyny stolarskiej na terenie całego kraju. Każdy nowo zakupiony produkt objęty jest 5 letnią gwarancją, a także autoryzowanym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym producenta.

Chcesz poznać atrakcyjne formy finansowania zakupu nowej maszyny w formie kredytu lub w leasing? Doradcy Winter Holztechnik czekają na Twój kontakt!

02 -

Przykładowe produkty

Ponad 500 produktów
w ofercie

Niewielu producentów na polskim rynku maszyn do obórki drewna może pochwalić się tak bogatą i kompleksową ofertą. Urządzenia do pracy z drewnem litym, mokrym i wielkogabarytowym. Urządzenia od drewna miękkiego i materiałów drewnopochodnych: płyty wiórowe, płyty laminowane, MDF czy OSB.

Maszyny stolarskie Winter zrealizują każdą czynność podczas całego cyklu obróbki drewna. Oczyszczanie i skrawanie, frezowanie i szlifowanie, nadawanie finezyjnych kształtów i idealnego wygładzenia. W ofercie znajdziesz również kompresory, maszyny do transportu czy ostrzarki. Kupuj u jednego producenta urządzenia kompatybilne i buduj swój bezkonkurencyjny park maszynowy!

03 -

Kontakt

Tel.: +48 662 726 310
[email protected]
[email protected]
Siedziba firmy w Niemczech
Henrik WINTER HOLZTECHNIK GmbH
D-04159 Leipzig-Stahmeln
Druckereistr. 8
Twoja wiadomość została wysłana