O nas
Portal Maszyny Stolarskie

Poznaj nasz portal

Łączymy profesjonale zakłady stolarskie w każdym zakątku Polski, z producentami i dostawcami najlepszych maszyn dostępnych na polskim rynku. Niezależnie w jakiej miejscowości mieszkasz, dajemy Ci gwarancję dostawy Twojej nowej maszyny nawet w 48 godzin - i to bezpłatnie! W wygodny sposób przeglądaj producentów oraz ich ofertę.

Kupując maszynę stolarską przez portal Maszyny – Stolarnia otrzymujesz gwarancję zawsze najniższej ceny na dany model. Jesteś zainteresowany zakupem nowej maszyny w ramach leasingu lub na kredyt? Przedstawimy Ci konkurencyjne oferty banków w oparciu o indywidualną wycenę zdolności kredytowej Twojej firmy – i to bezpłatnie!

Przeglądaj setki dostępnych ofert maszyn w Twojej okolicy.

Maszyny – Stolarnia to starannie wyselekcjonowane produkty oferujące wyłącznie najnowocześniejsze na rynku rozwiązania technologiczne. Inwestuj bezpiecznie i miej pewność bezpieczeństwa swojej produkcji na lata.

Kilkanaście odrębnych kategorii maszyn stolarskich. Wszystkie odpowiednio pogrupowane i podzielone, tak by zapewnić Ci komfort zaznajomienia się z ofertą danego producenta. Maszyny do małych hobbystycznych zakładów stolarskich, ale również do tartaków czy zaawansowanych linii produkcyjnych. Pełen asortyment w jednym miejscu!

Szczegółowe opisy parametrów pracy urządzenia oraz bogata galeria zdjęć z filmami video. Oznaczanie produktów z największą popularnością oraz bestsellerów. Łatwy kontakt z pozycji karty produktu z konsultantem lub wysłanie zapytania mailowego o produkt. Do tego przejrzysty model płatności oraz warunki dostawy zamówienia.

Możesz przeglądać i sortować maszyny po kategoriach, producentach oraz województwach i miejscowościach. Znajdziesz u nas najpopularniejsze kategorie urządzeń stolarskich, takich jak strugarki, wielopiły, frezarki czy maszyny CNC, ale również te nieco bardziej niszowe, jak choćby maszyny do łączenia na mikrowczepy.

Oferta maszyn stolarskich dostępna na portalu jest stale weryfikowana i uaktualniana przez naszych specjalistów. Prezentujemy nowości oraz urządzenia objęte promocją. Chcesz porozmawiać z nami o danym modelu lub zapytać o indywidualne warunku zakupu? Czekamy na Twój kontakt!

Jesteś producentem profesjonalnych maszyn do obróbki drewna i chciałabyś zaprezentować swoje urządzenia na portalu? Napisz lub zadzwoń do nas, aby ustalić warunki współpracy i sprzedaży Twoich maszyn w naszym sklepie internetowym.

Maszyny - Stolarnia gwarancja zawsze najniższej ceny na rynku online!